• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

ZÁKLADNÍ ORGANIZACE ČESKÉHO SVAZU OCHRÁNCŮ PŘÍRODY

logo ZOZákladní organizace Českého svazu ochránců přírody 11/11 Zvoneček (ZO ČSOP 11/11 Zvoneček) je plný název naší organizace, která zastřešuje:

EKOPORADNU, CENTRUM EKOLOGICKÉ VÝCHOVY ZVONEČEK, MATEŘSKÉ CENTRUM ZVONEČEK A KOLEKTIVY MLADÝCH OCHRÁNCŮ PŘÍRODY DRACI A NEZMAŘI.

Je jednou z mnoha základních organizací Českého svazu ochránců přírody (ČSOP) na území České republiky. Český svaz ochránců pcsop-logo-zelene-pruhlřírody je občanské sdružení, jehož členy spojuje aktivní zájem o ochranu přírody a životního prostředí. Naším posláním je ochrana a obnova přírody, krajiny a životního prostředí, ekologická výchova a podpora trvale udržitelného života. Podle stanov ČSOP má ZO ČSOP 11/11 Zvoneček samostatnou právní subjektivitu a své statutární orgány. ZO ČSOP 11/11 Zvoneček byla založena v březnu roku 1996 a má sídlo v obci Vrané nad Vltavou.

homole28 9 2009 068Obec Vrané nad Vltavou, centrum naší činnosti, leží jen několik málo kilometrů na jih od hranic Prahy. Má dlouhou tradici - v roce 2013 slaví již 1020 let své prokázané existence a tím se může pochlubit jen málokterá obec v České republice. Z různých anket uspořádaných mezi občany

Vraného nebo návštěvníky obce jednoznačně vyplývá, že nejcennější a nejvíce obdivované je přírodní zázemí obce. Vrané nad Vltavou leží na náplavovém břehu Vltavy na několika tzv. vltavských terasách a pro nejbližší okolí jsou charakteristické skalnaté stráně nad Vltavou s řadou bočních údolíček vzniklých erozivní činností řady potoků. Celá oblast byla ještě nedávno potencionálním místem pro vyhlášení CHKO Střední Povltaví. V současnosti je ale několik míst chráněno formou přírodní rezervace.

Zápis z akce BUTEO, kde byl vymyšlen název naší organizace naleznete ZDE!

Základní organizace ČSOP 11/11 Zvoneček obnovuje každý rok svou registraci u ČSOP. 26112011 033

Současný registrační list naleznete ZDE!
Doklad o přidělení Identifikačního čísla naleznete ZDE!
Doklad o přidělení Daňového identifikačního čísla naleznete ZDE!
Výpis ze spolkového rejstříku vedeného Městským soudem v Praze naleznete ZDE!

Členové výboru a revizní komise:
Petr Janeček (předseda)
Magda Tejnická (hospodář)
Ing. Tereza Vláčilová
Ing. Michal Kubelík
Marcel Turner

Složení výboru a revizní komise od založení organizace naleznete ZDE!

  

 

 

N4G Priroda 1

Aktualizováno Pondělí, 21 Duben 2014 14:43  

Jak jste spokojeni s nabídkou bio produktů ve vašem okolí?