• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Naše nabídka Bio produktů

 Sladké bio sušenky

 

biokokosky

BIO ČOKO-KOKOSKY S FAIR TRADE ČOKOLÁDOU

Informace o produktu:
Čokoláda v těchto sušenkách pochází z tzv. spravedlivého obchodu. Značku FAIR TRADE najdete hlavně na produktech z rozvojových zemí, tedy na kávě, kakau, čokoládě, cukru nebo čaji. Pokud kupujete férové produkty, pomáháte odstraňovat dětskou práci, umožňujete získat lidem spravedlivý výdělek, zlepšujete přístup k základnímu vzdělávání a celkově podporujete sociální projekty v těchto zemích.

Hmotnost: 100 g

Cena: 40,- Kč
 


 

jablecne biohrudkyJABLEČNÉ BIO HRUDKY SE SKOŘICÍ A VLOČKAMI

Informace o výrobku:
Kousky jablek v těchto sušenkách pocházejí z ekologického sadu. Proto máte jistotu, že tato jablka nebyla nikdy chemicky ošetřena. V běžných sadech, které nedodržují podmínky ekologického zemědělství se jablka stříkají několikrát za sezónu od květu až po plod. Navíc bio jablka (podobně jako chemicky neošetřovaná jablka z vaší zahrady) obsahují méně vody a proto bývá jejich chuť sladší a vůně výraznější.

Hmotnost: 100 g

                         Cena: 35,- Kč

 


 

medove biopernicky

MEDOVÉ BIO PERNÍČKY

Informace o výrobku:
Naše bio perníčky jsou klasické, ale i přesto výjimečné díky bio kvalitě použitých surovin. Všechny pochází z ekologického zemědělství. Používáme perníkové biokoření firmy Sonnentor, které nikdy nebylo chemicky ošetřováno a ani ozařováno v průběhu skladování. Použitý bio med je výhradně český, má vysokou kvalitu a pochází od ekovčelařky Simony Adamcové.

Hmotnost: 100 g

Cena: 35,- Kč

 


Bio Kokosky s javorovm sirupemmaly

BIO KOKOSKY S JAVOROVÝM SIRUPEM

 Informace o výrobku:
Javorový sirup je míza z javorových stromů. I přesto, že v sušenkách není přidán žádný řepný ani třtinový cukr, nelze je doporučit pro diabetiky, protože javorový sirup obsahuje sacharózu. Do našich sušenek používáme výhradně čistý javorový sirup se značkou bio, u kterého máte jistotu, že při jeho stáčení nebylo použito formaldehydu, dochucovadla ani bílý cukr.

Hmotnost: 100 g

Cena: 45,- Kč

 


 

BBio msli koleka s medemmalyIO MÜSLI KOLEČKA S MEDEM

 Informace o výrobku:
Bio med, který používáme, pochází výhradně od českých ekovčelařů, nyní od paní Simony Adamcové. Je to kvalitní met z CHKO Broumovska, od včel, které nejsou přikrmovány cukrem. Navíc ekovčelstva nesmí dostávat preventivně antibiotika.

Hmotnost: 100 g

Cena: 35,- Kč

 

 


 

Vcezrnn bio suenky s okoldou a vlokamimalyVÍCERNNÉ BIO SUŠENKY S ČOKOLÁDOU A VLOČKAMI

Informace o výrobku:
Všechny mouky, které používáme, se melou výhradně z obilí, které vyrostlo na ekofarmách bez jakéhokoli chemického ošetření! Problém běžné celozrnné mouky a vloček může být v tom, že zbytky pesticidů se mohou nacházet právě pod slupkou. Kromě bio kvality je u celozrnných obilných produktů důležitá i jejich čerstvost. Proto používáme výhradně vločky v biokvalitě a bio mouky odebíráme vždy krátce po jejich semletí přímo ve mlýně společnosti PRO-BIO Staré město pod Sněžníkem.

Hmotnost: 100 g

Cena: 35,- Kč (momentálně není skladem)

 


 Dětské bio pečivo

 paldov zvtkamaly

ŠPALDOVÁ ZVÍŘÁTKA

Informace o produktu
Svým složením jsou tyto sušenky ideální první pochoutkou pro vaše děti. Sušenky jsme osladili jen rýžovým a agávovým sirupem a použili jsme hladkou špaldovou, ne celozrnnou mouku.

 Hmotnost: 100 g

 Cena: 39,- Kč

 


 Bezlepkové bio pečivo

 

Bezlepkov jableno-pohankov bio suenkymalyBEZLEPKOVÉ JABLEČNO-POHANKOVÉ BIO SUŠENKY

Informace o výrobku
Přehnaná konzumace bílé pšeničné mouky je jedním z důvodů, proč neustále přibývá lidí a hlavně dětí s citlivostí na lepek. Proto jsme pro vás připravili první řadu českých bezlepkových bio sušenek. Tyto jablečné sušenky mají navíc tu výhodu, že jsou slazeny jen rýžovým sirupem a mletými sušenými bio jablky.

Hmotnost: 100 g

Cena: 45,- Kč


 


 Slané bio krekry

biokrekry dynove_seminkoŠPALDOVÉ BIO KREKRY S DÝŇOVÝM SEMÍNKEM A ČESNEKEM

Informace o výrobku:
Nejoblíbenější krekry z naší produkce. Ideální alternativa k přesoleným a smaženým chipsům a jiným slaným pochutinám. Jsou zajímavým zpestřením na všechny párty a určitě zachutnají i „bio-odpůrcům“! Jejich výhodou je, že obsahují celozrnnou špaldovou mouku, panenský olivový olej a dýňová semínka. Zkuste i další oblíbené krekry z naší produkce: sezamové, rozmarýnové, paprikové či sýrové!

Hmotnost: 100 g

Cena: 35,- Kč

 


 

 paldov bio krekry s rozmarnemmalyŠPALDOVÉ BIO KREKRY S ROZMARÝNEM

Informace o výrobku:
Zkuste chutnou variantu slaných krekrů s panenským olivovým olejem, celozrnnou špaldovou moukou a bio rozmarýnem, který nakupujeme od firmy Sonnentor. Špalda je neprošlechtěná předchůdkyně běžné pšenice. Více se o jejím vlivu na zdraví dočtete v knihách Hanky Zemanové Biokuchařka a BioAbecedář.

Hmotnost: 100 g

Cena: 35,- Kč


 


 

 paldov bio krekry se sezamem a sjovou omkoumalyŠPALDOVÉ BIO KREKRY SE SEZAMEM A SÓJOVOU OMÁČKOU

Informace o výrobku:
Naše krekry jsou ideální alternativou k přesoleným a smaženým chipsům a jiným slaným pochutinám. Jsou zajímavým zpestřením na všechny párty a určitě zachutnají i "bio-odpůrcům"! Výhodou těchto krekrů je, že obsahují celozrnnou špaldovou mouku, panenský olivový olej a sezamová semínka.

Hmotnost: 100 g

Cena: 35,- Kč

 


 paldov bio krekry se srem a slunenicmalyŠPALDOVÉ BIO KREKRY SE SÝREM A SLUNEČNICÍ

Informace o výrobku:
Naše krekry se sýrem nadchnou i ty, kteří se jinak bioproduktům vyhýbají obloukem. Jsou ideální alternativou k přesoleným a smaženým chipsům a zajímavým zpestřením na všechny párty! Jejich výhodou je, že obsahují i celozrnné mouky panenský olivový olej a slunečnicová semínka. Na dochucení jsme použili český bio sýr (eidam) z Polabských Mlékáren.

Hmotnost: 100 g

Cena: 35,- Kč

 

 

 

Aktualizováno Středa, 08 Duben 2015 08:17  

Jak jste spokojeni s nabídkou bio produktů ve vašem okolí?